На Android
Статті
Популярність IPTV телебачення з кожним днем активно зростає нарівні з популярністю інтернету. Ще зовсім недавно організувати перегляд IPTV можна було тільки на домашніх комп'ютерах і ноутбуках, а вже сьогодні цей список поповнився:
- Смартфонами і планшетами;
- Сучасними телевізорами, доповненими корисною функцією Смарт ТВ;
- Андроїд приставками;
- Супутниковими ресиверами;
- Т2 приставками.
Власники ефірних DVB-T2 ресиверів часто задаються питанням - як на Т2 приставці дивитися більше каналів, а не тільки наявні 32? І тут, завдяки технології IPTV, можна істотно розширити список телеканалів, не витрачаючи гроші на покупку нового обладнання.
У нашому матеріалі мова піде про налаштування IPTV на Т2 приставках . Для прикладу будемо використовувати Т2 приставку з підтримкою IPTV T2BOX-334iD . Дана модель Т2 приставки відмінно себе зарекомендувала не тільки для прийому Т2 телебачення, а й відрізняється стабільною роботою з iptv плейлистами . Функціонал і сумісність з іншими пристроями дозволяє використовувати в T2BOX-334iD як провідне, так і бездротове підключення в мережі Інтернет. Така універсальність дає конкурентну перевагу над ресиверами, які можуть підключатися до Інтернет тільки «по повітрю».
Ну, що ж, ось і підійшла до кінця ера аналогового телебачення в Україні - з 1 вересня 2018 року цифрове ефірне телебачення Т2 повністю його замінює майже по всій території нашої країни. Сучасні цифрові технології подолали цей довго чинили опір бар'єр.
До нас часто звертаються клієнти, які після покупки комплекту, що складається з ефірного тюнера і антени, не можуть повноцінно прийняти всі канали цифрового ефірного телебачення стандарту DVB-T2 . У одних приймає 8 або 16 каналів з 32-х, у інших взагалі жодного. Та й переглядаючи тематичні форуми часто можна зустріти питання «чому не приймає Т2?», « Як правильно налаштувати Т2? » І т.п. У нашій статті спробуємо розібратися з цими питаннями.
Сучасні вимоги до Т2 тюнерів виходять далеко за рамки тільки прийому ефірного DVB-T / T2 телебачення. Від ресиверів потрібне відтворення мультимедійного контенту як з локальних носіїв, так і з мережі Інтернет, виконання функцій медіаплеєра або IPTV приставки. Виходить, що можливість підключення ефірного Т2 тюнера до Інтернет - одне з основних вимог при покупці DVB-T2 приставки.
Прийом сигналу цифрового телебачення DVB-T2 на антени без підсилювача можливий лише на невеликій відстані від ретранслятора (як правило, до 20 км), або на антену з великим власним коефіцієнтом посилення, який досягається за рахунок значних габаритів антени. При цьому вона повинна бути змонтована поза приміщенням і, по можливості, максимально високо.