Опис Xtra TV CAM модуль CI + Verimatrix
Основні характеристики CAM модуля:
- Робота в слотах супутникових ресиверів, що підтримують CI + ( список ресиверів ).
- Відкриття телеканалів Xtra TV закритих без-картковою системою умовного доступу Verimatrix
- Багатомовний інтерфейс: англійська, російська, українська, шведський
- Батьківський контроль: вікове обмеження на телеканалах « дорослого » контенту і установка пароля на каналах
- Підтримка повідомлень на екран телевізора або в « пошту » від оператора.
Робота в CI + слотах.
Слот CI + - це роз'єм Common Interface, який працює у відносно новому стандарті (протоколі) CI +. Попередня версія (CI) декодує телевізійний сигнал і передає його для подальшої обробки в незашифрованому вигляді на ресивер або телевізор. Зашифровані раніше сигнали в такому випадку відкриті і можуть бути вільно записані або скопійовані, або розшарені на піратські ресурси.
Нова версія CI + (CI Plus) працює з « зворотним шифруванням ». Це означає, що дані залишаються зашифрованими ще навіть до безпосередньої передачі на екран. Новий стандарт відповідає вимогам правовласників і допомагає в боротьбі з шаринг-ресурсами. Таким чином щось записати з апарату оснащеного такою версією CI стає, на даний момент, неможливо. Підтримуються тільки спеціальні програвачі, сумісні з даним форматом. Власник контенту може в такому випадку заборонити запис або дозволити перегляд тільки один раз або заборонити перемотування реклами або заборонити запис на жорсткий диск.
Наявність тієї чи іншої версії CI зазвичай вказується в маркуванні телевізора або ресивера. З огляду на, що більшість сучасних телевізорів проходять обов'язкову сертифікацію і ліцензування, то і CI + (якщо зазначена підтримка в характеристиках) буде працювати, а значить і САМ-модуль Xtra TV буде коректно працювати з такими моделями телевізорів.
З супутниковими ресиверами, обладнаними CI слотом, ситуація не така однозначна. Навіть якщо в характеристиках ресивера заявлена підтримка CI + - не завжди ресивер може коректно працювати з модулями. Часто побутові супутникові ресивери не обладнані ліцензованим CI + і мають підтримку СI + на рівні програмного забезпечення (є відповідні плагіни). У більшості випадків проблем з сумісністю не повинно виникнути, але на 100% відповісти можна буде тільки після тестування модуля в зв'язці з ресивером.
У коментарях до даного товару залишайте відгуки про свій досвід використання САМ модуля Xtra TV.
Модуль Xtra TV CAM CI + декодує телеканали Xtra TV за допомогою безкарточной системи умовного доступу Verimatrix, такий же функціонал мають і Xtra TV Box-и . Тобто, для відкриття платних телеканалів досить встановити САМ Xtra TV в CI + слот, включити телеканал замовленого пакета і очікувати, не перемикаючись, появи зображення. Ніяких карт встановлювати не потрібно, на відміну від САМ Smit Conax, які зараз використовують деякі абоненти Xtra TV.
На відміну від Xtra TV Box-ів, при використанні САМ модуля ніяких встановлених списків каналів не буде, всі канали, включаючи телеканали Xtra TV потрібно сканувати вручну. Телевізори різних виробників мають різну структуру меню. Налаштування портів Дайсіка і сканування каналів будуть відрізнятися.
Всі канали в BISS кодуванні, на відміну від супутникових ресиверів, відкриватися не будуть і ввести BISS код на канал вручну на телевізорі немає можливості.
При використанні САМ-модуля необхідно, щоб абонент регулярно (хоча б раз на кілька днів) дивився платні канали Xtra TV, інша канали можуть довго відкриватися, аж до 1 години очікування на каналі не перемикаючись. В Xtra TV Box закладено спеціальний алгоритм, щоб вирішити цю проблему. А ось в САМ-модулі зробити таке технічно неможливо.
САМ Xtra TV підтримує функціонал « Батьківський контроль » - вікове обмеження на телеканалах « дорослого » контенту і установка пароля на каналах. Кожен модуль має свій пароль для батьківського контролю, і він не буде збігатися з паролем, наприклад, телевізора. Абонент може подивитися пароль САМ-модуля для відкриття каналу, що має вікове обмеження (наприклад, канал EROX), на задньому стікері: ПІН-код ХХХХ. Даний ПІН-код (пароль) не може бути змінений через меню телевізора або САМ-модуля. Якщо ПІН-код стерся, і абонент його не пам'ятає, нічого скидати в заводські установки не потрібно. Оператору в такому випадку потрібно просто скласти заявку « тех. Проблематика » і вказати проблему абонента.
Активація САМ Xtra TV.
З точки зору білінгу активація САМ-ів нічим не відрізняється від активації боксів. Власнику модуля необхідно знати Серійний номер САМу, який знаходиться на задньому стікері, де і ПІН-код. Складається він так само з 15 цифр: AAAABBBBBBCCCCC .
Де:
- AAAA - внутрішній код, який означає, що це обладнання є САМ-модулем Xtra TV;
- BBBBBB - дата виробництва;
- CCCCC - безпосередньо серійний номер.