Опис Модем 3G / 4G HUAWEI E3372h-153
3G/4G модем Huawei E3372h-153 (White) - прилад від широко відомого світового виробника. Він здатний забезпечити доступ в інтернет на високих швидкостях як в мережах третього (3G) так і четвертого (4G LTE) покоління мобільного зв'язку. В Україні модем може працювати з операторами Lifecell, Vodafone, Київстар та Трімоб.
Підтримуються такі стандарти і частоти:
- 4G: LTE Bands 1/3/7/8/20 (FDD 800/900/1800/2100/2600 МГЦ)
- 3G: UMTS/HSPA/HSPA+ 900/2100 МГц
- 2G: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 МГц
Версії модему
Існує кілька версій модему Huawei E3372. Це обумовлено тим, що модем випускався виробником для різних країн і операторів зв'язку. Модифікації відрізняються підтримкою різних частот LTE, а також в деяких випадках версією прошивки. У більшості випадків встановлюється прошивка HiLink, в окремих випадках - Stick. Ці прошивки розрізняються тим, що з прошивкою HiLink модем визначається комп'ютером як мережева карта. Далі комп'ютер отримує з цього інтерфейсу мережеві настройки через DHCP, і виходить через нього в інтернет, як через звичайну дротову локальну мережу. У разі установки в модемі прошивки Stick пристрій поводиться як класичний USB-модем: є командний AT-порт, через який можна встановити з'єднання за допомогою PPP-протоколу. Саме так працювали практично всі USB модеми попередніх поколінь. У теперішній же час в усі модифікації Huawei E3372h-153 встановлюються тільки прошивки HiLink. Модифікація Huawei E3372h-153 (Білий) поряд з моделлю Huawei E3372h-607 підтримують всі частоти 4G / 3G представлені в нашій країні і однаково прекрасно працюють в мережах всіх вітчизняних операторів мобільного зв'язку.
Висока швидкість передачі даних
Huawei E3372h-153 забезпечує двоканальну передачу даних в мережах 3G, що дає можливість досягати швидкостей до 42 Мбіт / сек за технологією DC-HSPA +. У мережах 4G модем може отримувати дані на максимальній швидкості до 150 Мбіт / сек і відправляти - до 50 Мбіт / сек.
Простота та надійність використання
Huawei E3372h-153 White простий і надійний в експлуатації. Драйвери, необхідні для роботи на ноутбуках або стаціонарних ПК знаходяться на борту пристрою і будуть встановлені на комп'ютер при першому підключенні до нього модему. Налаштування проста і швидка. Для тих, хто використовує модем в зонах не впевненого прийому сигналу обладнано роз'ємом для підключення зовнішньої підсилює антени (перехідник типу CRC9).
Huawei E3372h-153 налаштований і функціонує як мережева карта. Це означає, що при першому підключенні до комп'ютера з внутрішньої пам'яті модему встановлюються драйвера і після їх установки модем автоматично підключається до інтернету. Ніяких програм дозвону і кнопок "Подзвонити" немає. Управління пристроєм і його налаштуваннями здійснюється через веб-інтерфейс.
Слід зазначити, що модеми з включеним мережевим інтерфейсом не працюють з роутерами, вірніше з більшістю з них, тому підключити модем в USB порт WiFi роутера для того, щоб інтернет лунав по WiFi в будинку або офісі в більшості випадків не вийде. Для цього потрібно ретельно підбирати модель роутера, який буде працювати з модемом з увімкненим мережевим інтерфейсом.
Робота з WiFi роутерами
Модем здатний працювати в парі з деякими моделями Asus, TP-link, Netis, а також з багатьма моделями MikroTik. З недорогих роутерів, представлених на українському ринку модем відмінно працює з Wi-Fi маршрутизатором Netis MW5230 за допомогою якого можна швидко і просто організувати доступ в інтернет для заміського будинку, дачі, офісу або іншого об'єкта, де немає кабельних інтернет-провайдерів.