Які є жанри в книгах манґи

27 червень 2024

Японська візуальна форма сторителінгу манґа має поціновувачів по всьому світу. Фанатські спільноти з нетерпінням чекають нових випусків улюблених історій, а книги манґи розходяться багатомільйонними тиражами. Може здатися, що до нової для себе форми літературного мистецтва буде нелегко підступитися, та варто лише спробувати — і перед читачем відкриється цілий світ, повний химерних персонажів і подій. Необхідно лише вибрати для себе найбільш актуальний жанр.

 книги манґи


Жанри манґи, варті читацької уваги, які є в ReadEat

Особливо популярними серед читачів є такі жанрові різновиди:

  1. Сьодзьо. Ця категорія орієнтована на дівчат віком до 18 років. Сюжет фокусується на романтиці, дружбі та комедії. Візуал характеризується ідеалізацією персонажів і виразними великими очима. Прикладами виступають такі роботи, як «Академія відьмочок» та «Книга магії з нуля».
  2. Дзьосей. Жанр розрахований на читачок у віці від 18 до 40 років. Сюжетні лінії більш приземлені та реалістичні, що можна сказати і про малюнок. Зберігається фокус на більш дорослій романтиці. Прикладами є твори «Нана» та «Кохання на кінчиках пальців».
  3. Сьонен. Категорія спрямована на хлопчиків від 10 до 18 років. Історії ідеалізовані та зосереджуються навколо дружби, пригод та боротьби з труднощами. Малюнок динамічний і деталізований. Приклади робіт: «Радіант», «Тільки я візьму новий рівень».
  4. Гекіга. Цей вид манґи орієнтований на дорослу аудиторію. Сюжет характеризується серйозними темами, а малюнок — кінематографічністю та реалізмом. Приклади таких творів — це «Вовк та вовченя», «Голго 13».

А знайти манґу цих та інших жанрів можна в інтернет-книгарні ReadEat. Примірники завжди продаються за видавничими цінами, а доставка діє оперативно по всій території України.

 книги манґи


З якими стилями манґи слід ознайомитися

Поціновувачі мальованих історій від японських авторів люблять твори в наступних тематиках:

  1. Спорт. У спортивній манзі змагання стають лише декорацією для внутрішніх переживань героїв. Приклади: «Завтрашній Джо», «Слем-данк».
  2. Комедія. Комедійна манґа може бути піднесеною та веселою, але часто сюжет фокусується на чорному гуморі. Приклади: «Чі: Історія однієї киці», «Шлях домогосподаря».
  3. Горор. Крім зображень бестіарію японських легенд, твори в жанрі жахів фокусуються на фобіях суспільства. Приклади: «Томіе», «Паразит».

Відвідавши книгарню ReadEat офлайн, можна насолодитися затишною атмосферою та випити горнятко кави за ознайомленням з цікавим виданням манґи. Також інтерес гарантовано викличуть понад 1000 вінілових платівок і крамничка з мерчем та сувенірами.