Універсальний бездротовий геймпад GameSir T1s

30 вересня 2021

Зараз, тоді як деякі наполегливі геймери FPS вважають за краще покладатися на механічні клавіатури, більшість звичайних гравців знають, що геймпад - це найпростіший спосіб отримати задоволення від гри.

Але у міру того, як ігри виходять за рамки обмежень устаткування старої школи, сучасним розробкам доводилося все одно удосконалюватися, щоб не відставати в технологіях. Прикра реальність індустрії геймпадов полягає в тому, що геймери повинні витратити великі гроші, якщо їм потрібний високоякісний ігровий інструмент. Багато хто не з чуток знає, що скорочення витрат означає скорочення і якості.

У нас була можливість поглянути на доступну модель - це бездротовий геймпад GameSir T1s. Але що саме відрізняє GameSir T1S від безлічі недорогих контроллерів на ринку?

Побіжний погляд

GameSir T1S - це свого роду гібрид контроллера Xbox One і контроллера PS4. Структура і компонування аналогічні PS4, але маркіровка і стиль кнопок багато в чому схожі на Xbox. Проте, він на 100% з X-input, що дозволяє йому працювати з будь-якою комп'ютерною грою, призначеною для використання з контроллером Xbox. Це робить його стильним і доступним способом для гри, де б ви не знаходилися, удома в комфорті або в подорожі на автобусі або задньому сидінні авто.

Відчуття

GameSir T1S не лише виглядає як контроллер PS4, але і дуже схожий по розмірах. Якщо ви знайомі з цим контроллером, то вам буде комфортне з GameSir T1S. Що нас найбільше вразило, так це відчуття аналогового управління. Якщо ви раніше користувалися дешевим контроллером, ви знаєте, як неприємно мати елементи управління, що бовтаються. Але у T1S є немало ваги на кожній контрольній точці. Виконувати точні, специфічні рухи легко, оскільки геймпад робить рівно стільки, скільки вам треба. Особливо це помітно на аналогових тригерах. При тестуванні геймпада на конфігурації X-input можна плавно натискати тригери від 0% до 100%.

Одна з речей, яка помітна на аналогових стиках, - це те, що у них є переривчастий рух, як і у справжнього контроллера Xbox. Це означає, що якщо ви обертаєте контроллер плавним круговим рухом, елементи управління на короткий час залипатимуть в крайніх лівою, правою, верхньою і нижньою точках. Це дозволяє точно направити аналоговий стик в одному з цих напрямів. Це особливо корисно, коли ви використовуєте аналоговий стик для управління старими іграми, призначеними для цифрового пада.

Що стосується самого геймпада, він на подив міцний. Не важкий, але у нього досить ваги, щоб він відчувався солідно в руці. На відміну від гладкого пластика, який ви отримуєте із справжнім контроллером PS4, корпус GameSir T1S з прогумованого матеріалу, який спрощує захоплення і трохи м'якше. В цілому, це надійний геймпад з відмінною аналоговою чутливістю.

Звя'зок

Офіційно це контроллер для платформ Windows, Android, iOS і Mac OS. Це стало можливим завдяки чотирьом різним варіантам підключення. Найпопулярнішим буде X-input. X-input - це протокол зв'язку, використовуваний контроллерами Xbox. Найпростіший спосіб його використання - підключити кабель Micro, що додається, - USB до задньої панелі контроллера, а потім вставити його у свій комп'ютер. Windows 10 автоматично розпізнає контроллер і встановить правильні драйвери.

Цей геймпад також підтримує Bluetooth. Здебільшого Bluetooth використовується для підключення контроллера до мобільних телефонів і планшетів. І iOS, і Android підтримують Bluetooth, тому ви також можете використати T1S для ігор десь в не вдома.

Крім того також GameSir T1S може підключатися по радіоканалу, додавши крихітний безпровідний адаптер. Він розміщений в нижній частині геймпада. Просто витягніть його і підключіть до вільного USB- порту, і у вас буде приватне з'єднання 2,4 ГГц між контроллером і вашим ПК. При цьому як і раніше використовується протокол X-input, тому ви зберігаєте усю сумісність з сучасними іграми для ПК.

Унікальною особливістю T1S є його здатність працювати в якості миші через Bluetooth. У цьому режимі аналогові стики можуть використовуватися для переміщення курсора, а кнопки можуть діяти як праве або ліве клацання. В деяких випадках ця функція досить зручна.

Функціональність

У центрі T1S знаходиться широка чорна планка. Вона перетворюється на розсувний утримувач для смартфону. Вона дозволяє зручно встановлювати смартфон над контроллером, перетворюючи його на досконалу мобільну ігрову станцію.

Утримувач виявився дуже міцним і жорсткі. Навіть при переміщенні з геймпадом (що неминуче під час інтенсивної гри) смартфон працював стабільно і залишався на місці. Тримач досить великий, що дозволяє використати його для смартфонів розміром до 6 дюймів.

Піднімаючи планку тримача, під ним виявляться чотири світлодіоди і кнопка. Тут можна бачити в якому режимі знаходиться пристрій. Є режим X-input, режим Android, режим iOS і режим емуляції миші.

Ще одна важлива функціональність - час автономної роботи. В геймпаді встановлений литий-ионний акумулятор, що забезпечує до 30 годин роботи. Час може варіюватися залежно від стилю вашої гри, але навіть при досить агресивному використанні ця цифра може складати близько 24 годин при використанні 2,4 ГГц адаптера, який споживає трохи більше енергії, чим Bluetooth.

У T1S є два моторчики, встановлених в упорах для рук, що дозволяє йому досить переконливо вібрувати. Тут ця вібрація еквівалентна тому, що можна було б отримати з контроллером Xbox.

Недоліки

GameSir T1S - неймовірно доступний контроллер, що забезпечує той же рівень функцій, що і контроллери високого класу. Проте у системі є невеликі недоліки. Якщо планується використати з iOS, то слід вивчити питання сумісності з сучасними системами. Бо можливо цей геймпад все ще використовує вже майже не підтримуваний стандарт зв'язку для Apple пристроїв.

Ще один невеликий недолік, який може виявитися, полягає в тому, що цифрові кнопки (особливо D - pad) були трохи м'якими. Якщо ви хочете грати в ретро-ігри, в яких в основному використовується цифрове управління, можливо, краще вибрати спеціальний цифровий контроллер. При цьому аналогові елементи управління були одними з кращих, які можна зустріти в контроллерах цієї цінової категорії, що робить їх добре відповідними для більшості сучасних ігор.

Остаточний вердикт

В цілому, видно, що GameSir T1S є відмінним безпровідним геймпадом за доступною ціною, порівняно з іншими моделями цієї лінійки. Це один з якісних контроллерів у своєму класі і GameSir постаралася використати тільки аналогові компоненти найвищої якості. Це одні з найдорожчих компонентів в контроллері, і одна з областей, на яких виробники зазвичай економлять.

Звичайно, геймпади - річ дуже суб'єктивна. Якщо ви не є прихильником контроллерів в стилі PS4 і хотіли б чогось більше орієнтованого на Xbox, то, можливо варто розглянути зовсім свіжу модель GameSir G4 Pro. Цей геймпад має таку ж високу якість збірки, час автономної роботи і сумісність, але поставляється в потужнішому корпусі, що робить його ідеальним для тих, у кого великі руки.