Рейтинг супутникових ресиверів: найпопулярніші моделі 2020 року

18 вересня 2020

Шукаєте супутниковий приймач і не розумієте на якому зупинити свій погляд серед величезної кількості варіантів? Сподіваємося наша стаття про популярних моделях 2020 року допоможе Вам.

Рейтинг супутникових ресиверів

Позаду велика частина 2020 го, подієвий кругообіг якого, безсумнівно, торкнувся кожного з нас і залишиться в пам'яті на довгі роки. Багато відвідувачів нашого сайту пам'ятають, що початок року привнесло чимало змін в таку, здавалося б, спокійну сферу, як супутникове телебачення України. В першу чергу це торкнулося подій, пов'язаних з кодуванням супутникового сигналу основних українських телеканалів. Зараз настав час підвести проміжні підсумки такого рішення, як вони позначилися на продажах супутникового обладнання. В першу чергу проаналізуємо які супутникові ресивери в світлі кодування популярні в 2020 році, постараємося розібратися, що стоїть за цією популярністю.

Лідери, ТОП-3

Супутникові приймачі в нашому рейтингу ми об'єднаємо по групах, для більш точної оцінки популярності. Так як різні модифікації однієї моделі або певний клас ресіверів дозволить більш цілісно оцінити потенціал, отримати кращу кореляцію з обсягами продажів.

  • uClan B6 Full HD,
  • Xtra TV и Viasat,
  • Комбо приймачі,
  • Сімейство uClan Denys,
  • Бюджетні моделі.

uClan B6 Full HD

Як і раніше пальму першості по продажах в 2020 році тримає uClan B6 Full HD, а також його трохи більше важка модифікація з приставкою Metal. Цей, вже став воістину «народним», приймач надійшов у продаж в 2017 році і до цих пір залишається найпопулярнішим супутниковим ресивером на просторах України. І це дивно, як для нинішнього ринку, коли поява нових моделей ресіверів трапляється не рідше, ніж раз на місяць.

uClan B6 Full HD

Вражає кількість відгуків і питань, пов'язаних з тюнером - вже близько 1000 тільки на нашому сайті! Такої кількості контенту вистачить на окремий ресурс.

Що ж стоїть за такою народною любов'ю? Відповідь лежить на поверхні - подивіться на ціну ресивера і його характеристики. Саме перед можливостями ресивера і низькою ціною не можуть втриматися покупці.

Переваги та недоліки

До переваг ресивера віднесемо невисоку ціну, широкий мультимедійний функціонал, підтримку IPTV / OTT сервісів, регулярне оновлення програмного забезпечення. Звичайно ж широкі мультимедійні можливості не були б можливі без підключення до мережі Інтернет, яке в uClan B6 можна організувати через зовнішній USB WiFi адаптер або, що ще краще, USB-RJ-45 адаптер.

До недоліків ресивера віднесемо досить слабке схемотехнічне рішення і використовувані комплектуючі, що відображається в досить великому відсотку шлюбу. Тому перед покупкою ресивера завжди варто вибрати надійного продавця, не гнатися за низькою ціною на OLX, щоб в разі гарантійної поломки або шлюбу можна було з найменшими незручностями відремонтувати або поміняти ресивер. Також не варто uClan B6 Full HD використовувати, як ТВ тюнер для телевізора з великою діагоналлю. Якщо на HD каналах ще якість зображення буде прийнятним, то на каналах стандартного дозволу навряд чи вас порадує «картинка».

Зараз ресивер uClan B6 Full HD доступний в 2-х модифікаціях - звичайна і з приставкою Metal. Другий варіант хоч і коштує дорожче, але буде більш надійний в експлуатації. При невеликій різниці в ціні найкраща схемотехніка і охолодження в uClan B6 Full HD Metal сприятливо позначаться на терміні служби приставки.

Лідируюча позиція B6 Full HD ще більш дивні в світі кодування загальноукраїнських каналів. Адже за допомогою даного приймача офіційно неможливо переглядати кодовані канали. Варіанти з'являються лише при використанні його в якості IPTV приставки. Швидше за все багато власників ресивера так і роблять.

Віасат та Екстра ТВ

Наступними номінантами нашого рейтингу будуть абонентські супутникові ресивери - орієнтовані на прийом каналів провайдерів Xtra TV та Viasat. В першу чергу мова йде про 2-х популярних тюнери Strong SRT7600 (Тюнер УТБ) та Xtra TV Box Verimatrix (Strong SRT7601). Меншу популярність, але схожий функціонал має тюнер Viasat SRT7602.

тюнер УТБ

Звичайно, за своїми можливостями, зручністю налаштування і управління провайдерські ресивери поступаються конкурентам. Але вони гарантовано, при позитивному балансі на рахунку, дозволять отримати доступ до базового українському пакету або будь-якого іншого обраного в рамках підписки.

Модель Strong SRT7600 (Тюнер УТБ) зручна можливістю вибрати будь-якого з провайдерів - Xtra TV і Viasat. У той час як при покупці Xtra TV Box Verimatrix можна непогано заощадити, купуючи тюнер за акційною пропозицією.

Маючи в своєму розпорядженні куди більш функціональний ресивер з підтримкою CI + або телевізорів з таким оснащенням багато покупців віддавали перевагу модуль Common Interface CI+ Verimatrix.

Популярність провайдерських приймачів в 2020 році викликана виключно кодуванням каналів, а ніяк не різким зростанням попиту на платний телеконтент від рядового телеглядача.

Комбо приймачі

Небувалу раніше популярність в 2020 році отримали комбо приймачі DVB-S2/T2. Це гібридні пристрої, призначені для одночасного прийому супутникового та ефірного сигналу, при підключенні до мережі інтернет виконують ще роль і IPTV приставки. Сумарний попит на комбо приставки перевищив споживчі настрої на будь-яку іншу категорію представлених в рейтингу ресиверів. Але з огляду на, що моделей комбо-приймачів величезна кількість вони знаходяться в рейтингу трохи нижче.

Комбо тюнера почали масово використовуватися, при кодуванні супутникового сигналу. Так користувач може і далі приймати загальноукраїнські канали без абонентської плати, але тільки не з супутника, а з ефірного Т2 мовлення.

Комбо тюнера World Vision

Пальму першості серед комбо тюнерів впевнено утримують приймачі компанії World Vision. Велика частина покупців звикла під цим брендом бачити Т2 тюнера. Але, як показала практика, і з гібридними пристроями справи йдуть непогано.

World Vision пропонує 2 моделі тюнерів:

Моделі мають однакову базу, основна відмінність полягає в наявність Lan порту у Ultra. Можливість проводового підключення в локальну мережу і інтернет важлива, в першу чергу, для тих, хто зацікавлений в перегляді на ресівері онлайн відео, IPTV / OTT сервісів. Так як дротове підключення набагато стабільніше, ніж бездротове через USB WiFi адаптер.

Стабільна робота, гарна підтримка і конкурентна ціна - основні рушійні сили великої популярності продуктів World Vision.

Комбо тюнера Sat-Integral

Мало чим поступаються перерахованим вище моделям комбо-тюнера іншого популярного бренду - Sat-Integral. Під Sat-Integral ми звикли бачити супутникові приймачі, бюджетні з великим набором функцій.

Так і вийшло в 2020 році, коли попит на комбо приймачі істотно виріс продажу гібридних моделей Sat-Integral також збільшилися. В першу чергу це стосується моделей:

Трохи меншу популярність має Sat-Integral S-1311 HD Combo. Уважний читач одразу помітить закономірність - ціна на моделі S-1319 HD Combo і S-1 329 HD Combo значно нижче, тому і отримуємо назад пропорційну популярність.

Незважаючи на те, що моделі 1311 і 1319/1329 виконані на різних платформах, великих відмінностей в щоденному використанні навряд чи варто очікувати. Вибір будь-якої з моделей Sat-Integral більше грунтується на якомусь особистому перевазі.

uClan Denys

Наш рейтинг не був би повним, якби в ньому були відсутні приймачі uClan з модельної лінійки Denys. Існує кілька модифікацій даного приймача:

  • uClan Denys H.265 HD,
  • uClan Denys H.265 Pro,
  • uClan Denys H.265 EU,
  • uClan Denys H.265 Pro Combo,
  • uClan Denys H.265 Pro Combo EU.

Класичний uClan Denys H.265 HD завоював велику популярність серед покупців перш за все своїми можливостями, надійністю в роботі, конкурентною ціною. Оновлена ​​версія Pro з поліпшеною схемотехнікою також непогано продавалася.

Популярність моделі на українському ринку змусили виробника задуматися про більш конкурентних і складних ринках, в першу чергу європейському. Так з'явилася модель uClan Denys H.265 EU, орієнтована на європейського споживача. До європейської моделі пред'являються більші вимоги стандартів якості.

Також uClan не залишилися в стороні від підвищеного попиту на комбо тюнера, запропонувавши ринку модель uClan Denys H.265 Pro Combo і її європейську варіацію uClan Denys H.265 Pro Combo EU.

В цілому ресивери uClan Denys досить популярні серед покупців, які при виборі супутникового ресивера спираються не тільки на ціну, а й на якісні характеристики. Даний ресивер має кращу якість картинки, ніж згадані вище, прекрасно проявить себе з телевізорами великої діагоналі. Закладені можливості супутникового ресивера, IPTV приставки та мультимедійного плеєра з лишком дозволять закрити потреби по телеконтенту.

Бюджетні приймачі

До групи під номером 5 потрапили бюджетні супутникові ресивери. Їх досить багато на ринку, за своїм функціоналом вони схожі. Тут пальму першості тримають ресивери таких брендів:

  • Open SX1, SX2, також популярна комбо версія SX2 Combo;
  • OpenFox X6, X8;
  • Sat-Integral S-1218 HD Able, S-1228 HD Heavy Metal.

Особливо детально на даному класі ресиверів не зупинятимемося. Головна їхня перевага ціна і простота - якщо є можливість виділити більше грошей на супутниковий ресивер, то дивіться на список вище.

Наш вибір

У нашому матеріалі ми говоримо про ПОПУЛЯРНОСТІ ресиверів, про тих моделях, які купують найчастіше. Це далеко не кращі моделі, з присутніх на ринку. Тому що Кращі супутникові ресивери - це ТОП-клас, не тільки за можливостями, а й за ціною. І доступні вони далеко не кожному. Так, наприклад, за ціною одного з кращих тюнерів на ринку Dreambox DM920 UHD можна придбати до 40-ка uClan B6!

Що ж ми рекомендуємо своїм клієнтам? Якщо говорити не про провайдерських ресіверах, щось з перерахованого списку варто звернути увагу на моделі лінійки uClan Denys або його більш старшу модель uClan Ustym з підтримкою 4K UltraHD дозволу.

Крім цього, є менш популярні, але не менш цікаві моделі.

Openbox

На жаль, меншою популярністю стали користуватися приймачі цього українського бренду. А даремно. Досить часта ситуація, коли покупець має застарілу модель супутникового ресивера і хоче її змінити саме на Openbox.

Openbox ніколи не був бюджетним брендом. Зараз в їх модельному ряду найдоступнішим і універсальним рішенням виступає Openbox S3 CI II HD - дуже гарна якість комплектуючих, стабільна робота і продумане управління. Коректно працює з модулем CI + Verimatrix від Xtra TV.

Ще більш «круте» рішення Openbox AS4K - це самі інноваційний супутниковий ресивер, вдалий симбіоз можливостей Android і досвіду Openbox. Величезні можливості ресиверів, відмінна картинка, якісні комплектуючі - це все про дану серію тюнерів.