Огляд супутникового ресивера Tiger * T600

11 листопада 2011

Огляд супутникового ресивера Tiger * T600

Цифрові технології розвиваються все швидше. і швидше Ще далеко не кожен «олігарх» зміг до кінця розібратися в своєму SD ресівері, але вже будь-який «колгоспник» може собі дозволити купити ресивер HD. У нашому огляді ми познайомимося з супутниковим HD ресивером Tiger T600.

Цифрові технології розвиваються все швидше. Ще далеко не кожен «олігарх» зміг до кінця розібратися в своєму SD ресівері, але вже будь-який «колгоспник» може собі дозволити купити ресивер HD . Кількість брендів і марок зростає на очах.

Мудрі виробники залучають покупця новими можливостями, тут Вам і запис і МР3 і «картинка в картинці» - бортовий арсенал сучасного супутникового приймача широкий і різноманітний. Але, як ти не мудрі, китайців все одно більше - за останній час кількість, і, що важливо, якість високотехнологічних пристроїв з Піднебесної збільшилася багаторазово. А з огляду на те, що необов'язково бути хитрим китайцем, щоб зрозуміти, що вся сила в грошах і народ прагне за дешевизною, шильдик «Made in China» вже не відлякує потенційного покупця.

І ось, слідом за дуже вдалим Т6 і, як би на заміну, суперечливого Т500 , на сцені з'являється черговий Термінатор - Tiger T600 .

Виробники заявляють, що крім того, що цей апарат вміє показувати HD, вести запис, програвати MP3 і т.д. - за допомогою Т600 можливий навіть вебсерфінг, мовляв комп'ютера пора на звалище! Можливо і пора, але для того, щоб оцінити всі заявлені можливості, ресивер слід дістати з пакувальної коробки.

Упаковка традиційно проста і функціональна. Аналогічна T6 і Т500, з ручкою для транспортування, і милої пикою тигра. Схоже виробники вирішили стандартизувати коробку, з метою економії на упаковці. За це їм окрема подяка, бо економія для виробника = економія для покупця. Однак, з урахуванням того, що в порівнянні з SD тюнерами наш підопічний виріс в висоті і масі - кидатися коробкою з тюнером всередині об стіну все ж не варто.

Всередині крім ресивера ми виявимо: пульт, батарейки, інструкцію і, увага - шнур HDMI, як то кажуть все включено.

Упаковано гідно, скомплектовано добре - «залік».

Tiger * T600

У черговий раз радує інструкція - дуже докладна, зрозуміла книжечка, написана простою і зрозумілою англійською мовою, забезпечена ілюстраціями, присутній невеликий словник термінів. Якщо користувачеві мову Байрона не чужий, то цей документ буде вельми корисний.

Проте живемо ми все-таки не на просторах туманного Альбіону, тому дуже хотілося б, щоб «User's manual» став «Інструкцією користувача». Будемо вірити, що якщо не розробники, то імпортери врахують цей прикрий недолік.

Але то все папір на якість картинки не впливає, перейдемо до «заліза».

Задня панель забезпечена стандартним набором входів-виходів: LNB in, Loop, Скарт, Тюльпани, HDMI (куди ж без нього), цифровий вихід звуку S / PDIF, присутній Ethernet, USB, RS232.

Фронтальна панель ресивера оснащена картоприймачем, USB-роз'ємом, кнопками навігації і управління. Це все заховано під відкидною кришкою, і Вашому дворічному карапузові знадобиться значно більше часу і зусиль, щоб викрасти і поламати смарткарт .

Корпус суворого чорного кольору, щоб уникнути пошкоджень при транспортуванні і установці наглухо затягнуть плівкою. На дисплеї, як і личить HD ресиверів, відображається номер і назва каналу, а в режимі очікування - годинник. Сам дисплей виглядає бідним родичем на тлі «екранів» від Dreambox або Openbox, проте дивитися ми будемо все ж на екран телевізора.

Творцям пульта д / у для Т600 і Т500 явно дуже хотілося «наздогнати і перегнати» їх колег з Кореї, які працювали над пультом дистанційного керування для Openbox 5-ої серії . Наздогнати - наздогнали, здалеку пульти можна сплутати, вже дуже схожі. Якщо ж взяти це відкриття в руки, то відразу стає ясно, на чому ще заощадили розробники. Втім пульт досить непоганий, трохи більше опенбоксовского, подібна «резиновость» нижньої частини, всі кнопки на увазі, все під рукою. Але вже якийсь він на тлі загальної «серйозності» тюнера - іграшковий, однак працює - і це добре.

меню Tiger * Т600

А ось де економія зіграла виключно і без жодних застережень на користь так це в меню - воно стандартно і ідентично Tiger * Т6 і Tiger * Т500, дуже зручно мати в залі HD ресивер, а на кухні, наприклад, звичайний, але обидва два - з однаковими менюшками, не треба перебудовуватися - пальці самі набирають потрібні комбінації клавіш.

У черговий раз скажемо виробникам «спасибі» за те, що вони економлять на винахід велосипеда. Все той же «Техносатовское» або «Голден Інтерстаровское» меню. Все просто і зрозуміло, в нижній частині екрана підказки.

Слід зазначити, що меню легко сприймається людьми з поганим зором, добротно русифікувати і переведено на більш, ніж 20 мов, включаючи Український, Фарсі і так званий шняжная Русский (додатковий жартівливий варіант русифікації).

Все той же набір функцій і можливостей. Все так же централізовано налаштовується USALS, все так само надійно працюють DiseqC 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 і їх комбінації.
  Шкала рівня сигналу вимагає деякої посидючості при спробі налаштувати супутникову антену з цього тюнера. Для власників поворотних антен буде приємна функція автоматичної настройки на супутник, коли мотор обертає антену до тих пір поки ресивер не зловить сигнал, потім антена зупиняється автоматично (мається на увазі налаштування по протоколу 1.2).

100 метрів якісного кабелю не є перешкодою для нормальної роботи мотора, і цей факт вже не радує, так як став стандартом для ресиверів з тигром на коробці. Бездоганно обробляються транспондери з високими і низькими швидкостями потоку (2900 - 44950). Взагалі за всі аспекти роботи з протоколами DiseqC, різними моделями конвертерів можна поставити тверду п'ятірку.

меню Tiger * Т600

Без видимих проблем ресивер працює з офіційними картами доступу НТВ Плюс і Радуга ТВ.

На відміну від попередніх моделей, при роботі ресивер відчутно нагрівається, проте знову ж таки, проблем пов'язаних з перегрівом виявлено не було.

Ідентично Т6 і Т500 працює підключення до мережі, в стилі, встромив і забув - втручання користувача в цей процес майже не потрібно.

меню Tiger * Т600

Через Ethernet можна оновити софт ресивера, список каналів, скористатися G-Share - безкоштовним доступом до деяких кодованим каналам. Можна, увагу, відвідати YourTube і послухати інтернет радіо. Відеоролик можна вибрати зі списку, розбитого за жанрами, бо задати назву безпосередньо. Правда пошук потрібного ролика може зайняти у вас чимало часу - прямий пошук можливий тільки роликів з англомовними назвами. Демонстрацію відео, тюнер почне лише після того, як повністю довантажити ролик - іноді треба гарненько почекати, зате відтворення йде без пауз.

Присутня можливість підключення WiFi модуля, я так розумію, саме для цього був задуманий другий USB порт.

Само собою Т600 дозволяє вести запис на Flash накопичувач і USB вінчестер. Користуватися функцією TimeShift, набудовувати таймер запису. Всі ці функції працюють стабільно і коректно.

меню Tiger * Т600

Зображення тюнер видає гідну, причому як на SD так і на HD каналах. На відміну від раннього Dreambox 8000 - на Т600 можна дивитися футбол в HD і при цьому бачити тільки м'яч, а не м'яч зі шлейфом (надалі на DM8000 проблемма бистролетящій об'єктів була вирішена, але на Т600 її не було зовсім).

Відносно EPG, розробникам вдячність. Зробили нормальний, можна дивитися телевізор і бачити що буде на інших каналах, до речі на відміну від того ж Т6.

меню Tiger * Т600

Резюме: враховуючи деяку грубуватість меню, пульта, рідкісні збої і зависання, простоту коробки можна сказати що Т600 непоганий, але за привабливий зовнішній вигляд, високу надійність роботи і, як для HD ресівера вкрай низьку ціну - можна заявити Tiger T600 по праву заслуговує оцінки «відмінно».

  

Купити супутниковий ресивер Tiger * T600

Автор огляду: Сколопендра.
Установка устаткування
для прийому супутникового
і ефірного ТБ в Києві і області.
Телефони: 044 222-71-93, 097 661-10-20,
e-mail: skolopendra@ua.fm