Огляд супутникового ресивера Tiger * T6

10 листопада 2011

Огляд супутникового ресивера Tiger * T6

Огляд недорогого, але тим не менш достатньо функціонального супутникового ресивера Tiger * T6.

Зараз на ринку представлена величезна кількість супутникових ресиверів.

За одну сторону находяться найпростіші ресивери - дешеві, з мінімумом функцій «на борту», їх можна об'єднати девізом «аби показувало»; по іншу - дорогі, які прагнуть до Hi End класу апарати з USB, SATA, HDMI і Ethernet. Само собою зрозуміло, що наявність «на борту» високотехнологічних компонентів, тягне за собою зростання вартості продукту в геометричній прогресії.

Але що вибрати покупцеві, розміри житлоплощі і заробітку якого поки що не дозволяють придбати 56-дюймовий телевізор і ресивер йому до пари? У той же час, обмежуватися скромними можливостями, що став нині притчею во язицех Orton 4100C немає ніякого бажання.

Хочеться ресивер з USB - щоб скоріше викинути збирає пил DVD програвач; хочеться ресивер з Ethernet - я подружилася його зі своїм ноутбуком; хочеться ресивер щоб крутив «поворотку» - це цікаво; хочеться, щоб картинка була хороша; хочеться щоб в управлінні був простіше, адже в будинку жінки і діти; і само собою - це все хочеться подешевше.

І хто б це почув всі вищевикладені, здавалося б суперечливі побажання? На допомога до нас поспішають інженера і виробники з неосяжного Китаю.

Одним з таких бюджетних «на всі руки майстрів» є супутниковий ресивер Tiger T * 6 - про нього і піде мова.

У квітчасту коробку товариші розробники впихнули все необхідне для "радянської людини", а саме: сам ресивер, пульт до нього, пару тестових батарей, шнурок "тюльпан-тюльпан" і чудову, під колір коробки інструкцію.

Сама коробка оснащена зручною ручкою, "а-ля Опенбокс", що робить перенесення тюнера дуже зручною, дозволяючи крім самого апарату навантажити руку ще чимось нибуть корисним. Якість упаковки стандартно, коробка не захистить ресивер від удару Чака Норріса, однак якщо ви хвацько кинете нове придбання об стіну, швидше за все ресівер не постраждає. Нічого нового, все зроблено на рівні. За упаковку - "залік".

Tiger * T6

Якщо радянська людина «дивиться супутник», то по телевізору він можливо бачив, що перед включенням будь-якої апаратури, що поважає себе європеєць ознайомиться з інструкцією, щоб не ставити потім дурних питань на інтернет-форумах. Потім того відкриємо милу книжечку з тигром на обкладинці.

Обкладинка інструкції кольорова, нині не рідкість, але приємно. Сам же User Manual англомовний, забезпечений великою кількістю ілюстрацій, що полегшить процес ознайомлення з апаратом навіть без знання мови. Особам, які володіють англійською мовою буде простіше - розписана вся структура меню, а також більшість операцій по налаштуванню і редагування каналів.

Загалом за «папір» Tiger T * 6 заслуговує тверду п'ятірку.

Як видно на фото, задня панель ресивера забезпечена, по суті, стандартним набором входів-виходів (TV і VCR Скарт, «тюльпани», 0 / 12В, модулятор, LNB in і петлевий вихід) а також, тумблер мережі і, увага , USB і Ethernet.

Tiger * T6

Спереду теж все стандартно - 4-х значний дисплей, в режимі перегляду показує номер програми і час в режимі очікування; індикатор мережі червоного кольору і (дуже корисна) лампа зеленого кольору, яка свідчить про наявність сигналу. Справа ледь помітна щілина картоприймача.

Кнопки навігації "Menu", "Ok" і "стрілки" допоможуть використовувати тюнер навіть при втраті або знищенні пульта дистанційного керування.

Корпус чорного кольору, нехитрий, але і позбавленим смаку його назвати не можна.

Габарити супутникового ресивера: 28х6х24 см.

На «днище» апарату 4 м'які ніжки - можна сміливо ставити тюнер на полірованій поверхні - не виїде і не подряпає.

Tiger * T6

Пульт знову ж стандартний, Orton, Evolution, Golden Interstar - скромнейший перелік апаратів, в яких використовується та ж прес-форма для пластику пульта, «ледащо» міцна, зручна, надійна.

Скромно, але зі смаком і з огляду на вартість "піддослідного" і за цей пункт можна без докорів сумління поставити п'ятірку.

Після включення нашому погляду з'являється стандартне «Техносатовское» або «Голден інтерстаровское» меню, за винятком деяких нюансів. Спасибі товаришам розробникам, за те що не стали вигадувати велосипед, бо інтуїтивно зрозуміле меню з якісної русифікацією - це завжди добре.

Як і належить пункт «Установка» - найперший.

Приємно, що редагувати можна навіть перелік супутників. На фото «глядабельних» супутники винесені в початок списку - для власників поворотних антен це може бути зручно.

Меню установка Tiger * T6

  

Чи не порадувала централізована настройка USALS (в окремому підменю) - не видно змін якості сигналу, проте є загадковий пункт «швидкість обертання», зміна параметрів якого на роботу мотора Strong DM2100 не впливають.

  

Шкала сигналу традиційно (пам'ятаємо Техносатовскіе коріння) дуже ефімерна, при належних завзятості й посидючості по Тигру можна налаштовувати антену.

  

Приємно, що крім чіткої роботи протоколів DiseqC 1.0, 1.1 також працюють і DiseqC 1.2, USALS, а також їх комбінації: в зв'язку з тим, що не можна редагувати положення супутника, наприклад, під круговою конвертер, на поворотній антені в мультифиде, довелося всі супутники налаштувати по USALS, а 36 ° по 1.2 - працює як годинник.

  

Приємно також, що мотор крутиться навіть через 100 м якісного кабелю.

  

Ресивер легко обробляє канали зі швидкістю потоку від 2900 до 44498.

  

Працює з картою НТВ + і Радуга ТВ.

  

Чи не гріється, відповідно апарат можна засунути в будь-яку тумбу, не побоюючись збоїв в роботі через перегрів.

Як виявилося, Ethernet варто в тюнер не заради забави. Через мережу можна оновити ПЗ, списки каналів, можна возпользоваться режимом G-Share - кожен покупець ресивера Tiger, підключивши його до мережі, може дивитися безкоштовно певні кодовані канали, такий собі бонус від розробника.

Сам процес підключення до мережі простий і в цілому автоматизований, і часто не вимагає втручання користувача.

Запис на подив працює, при використанні якісної флешки або USB вінчестера, присутній режим Time Shift. Записувати і одночасно переглядати можна лише один канал.

Також без проблем можна переглядати картинки формату JPG, і слухати MP3 музику.

Зображення ресивер видає вельми гідну (як для своєї ціни), присутні налаштування яскравості, контрасту, само собою можна вибрати систему мовлення (PAL, SECAM, NTSC) і формат екрану.

  

Меню установка Tiger * T6

Меню установка Tiger * T6

  

Управління інтуїтивно зрозуміло - клавіша «ОК» і «Стрілки» це все що потрібно для успішного перегляду.

  

    Редактор каналів має всі стандартними можливостями, як переміщення, видалення, сортування та блокування каналів, всі функції виведені на кольорові кнопки пульта, як і в меню установки, всюди внизу екрану присутні підказки. Доступ до редактора каналів можливий через меню, а також безпосередньо з режиму перегляду, шляхом натискання синьої кнопки (фото вище).

Не зручно працювати з EPG - не видно на екрані картинки з поточного каналу, сам алгоритм роботи з EPG вимагає звикання, однак безпосередньо з екрану EPG можна дати команду на запис, що цікавить програми (зелена кнопка) на жаль, запис, чи не єдина функція таймера.

Телетекст працює бездоганно.

Меню установка Tiger * T6

Відповідно, за роботу «заліза» тюнер заслуговує ті ж 5 балів, а ось софт сам по собі непоганий, але деяка грубувата меню, тексту, рідкісні збої під час запису-відтворення, не дають поставити ще одні п'ять балів цьому апарату.

Підсумок: співвідношення ціна / якість, явно на користь споживача.

Купити супутниковий ресивер Tiger * T6

Автор огляду: Сколопендра.
Установка устаткування
для прийому супутникового
і ефірного ТБ в Києві і області.
Телефони: 044 222-71-93, 097 661-10-20,
e-mail: skolopendra@ua.fm