Огляд супутникового HD ресивера SkyGate HD PVR. Частина 1.

30 травня 2009

Огляд супутникового HD ресивера SkyGate HD PVR. Частина 1.

Настали ті часи, коли провайдери супутникового телебачення стали включати в свої пакети все більше і більше HD-каналів (каналів високої чіткості), діагоналі наших телевізорів безперервно збільшуються і нам стає все важче дивитися на каламутну картинку, засіяну кубиками, під час футбольного матчу або улюбленої передачі про тварин.

Настали ті часи, коли провайдери супутникового телебачення стали включати в свої пакети все більше і більше HD-каналів (каналів високої чіткості), діагоналі наших телевізорів безперервно повів ічіваются і нам стає все важче дивитися на каламутну картинку, засіяну кубиками, під час футбольного матчу або улюбленої передачі про тварин.

Заходячи в супермаркети електроніки ми, завмираючи, дивимося на неперевершені рекламні ролики на стендах з Blue Ray і HD програвачами. Але нинішня ціна не всім дозволяє купувати фільми по 50 $, тому багато хто звертається до більш доступному і дуже різноманітному супутниковому контенту.

Супутникові ресивери з підтримкою HD і MPEG4 все більше і більше наближаються до того рівня цін, коли вони будуть доступні кожному, але є моделі, які не поступаються тим, які стоять захмарних грошей.

Сьогодні ми протестуємо новий супутниковий ресивер з підтримкою, на сьогоднішній день, всіх стандартів супутникового мовлення. Це ресивер популярного, який вже встиг завоювати довіру користувачів, Українського бренду SkyGate HD .

SkyGate HD PVR

Упаковка.

Якщо говорити про упаковку ресивера, то дизайнерам розробляють її варто оспівати дифірамби. При поверхневому огляді впадає в очі строгий дизайн в чорних тонах, стильна глянцева упаковка вказує нам на якісний дорогий продукт, захований в картонній коробці. На торцевих сторонах наведено перелік основних переваг і функцій ресивера. Ресивер щільно упакований, при перевезенні дуже складно його пошкодити.

Комплектація.

комплектація SkyGate HD PVR
  • Ресивер SkyGate HD PVR
  • Керівництво користувача російською мовою
  • Шнур тюльпан
  • Пульт управління
  • Батарейки

У коробці знаходиться не менше елегантний, виконаний в чорному корпусі ресивер. На передній панелі розташовано інформативне кольорове табло з підтримкою кирилиці. На ньому відображається формат відтворення звуку, дозвіл картинки і найголовніше - назва каналу (це позбавить вас від відповіді на питання увійшов до кімнати: «Який канал ти дивишся?»). Також доступні інші індикатори, але це вже приємний бонус.

SkyGate HD PVR

Передня панель ресивера оснащена кнопками меню і вкл. / Викл. (При бажанні кнопки можна відключити з меню ресивера). Безумовно, це позбавить вас від неприємностей з дітьми або гостями які люблять розважатися. Тут же знаходиться великий круглий маніпулятор з синюватою підсвічуванням, яким дуже зручно перемикати канали або змінювати гучність в темному приміщенні (якщо під рукою не виявилося пульта).

Якщо ресивер знаходиться в безпосередній близькості від місця відпочинку - підсвічування екрану і маніпулятора абсолютно не заважає спати в темній кімнаті. На передній панелі під захисною кришкою в правій частині ресивера ховається USB-роз'єм для підключення флешки (її можна використовувати для зміни ПО і списків каналів, в останній версії ПО була реалізована запис відео на USB носій), а також 2хCI - роз'єми під CAM модулі і CA - картоприймач.

SkyGate HD PVR

Задня панель ресивера має різні контактні роз'єми, які полегшують роботу з ресивером - підключаючи його до наших плазмових панелей або LCD телевізорів. З доступних можна перерахувати наступні:

  • LNB IF input - вхід супутникової антени
  • LNB IF out - наскрізний вихід супутникової антени
  • RF - модулятор (ANT in / out) - для подачі сигналу по ВЧ кабелю
  • HDMI out- підключення ТВ по цифровому виходу
  • AUDIO out RCA - підключення аудіо пристрою
  • VIDEO out RCA - підключення відео пристрої
  • Сomponent out RCA - підключення відео по високо-чіткому підключенню
  • TV SCART - підключення телевізора
  • VCR SCART - підключення відеомагнітофона
  • SP / DIF - підключення звукового ресивера для звуку у форматі 5.1
  • 0 / 12В 50mA max-підключення додаткового комутатора конверторів
  • RS 232 - підключення до COM-порту комп'ютера
  • Вимикач живлення
  • E-SATA - підключення зовнішнього HDD для запису трансляцій
  • Ethernet - для підключення до локальної мережі та інтернету

Дуже не вистачає коаксіального цифрового аудіо-роз'єму ( Coaxial Digital Audio ), який замінили оптикою. Якщо у вас немає вхідного оптичного роз'єму на вашому домашньому кінотеатрі, то звичайно ви не відчуєте всю красу звуку в Dolby Digital 3/2 . Але більшість наших домашніх кінотеатрів і ресіверів мають цей вхід, тому проблема вирішується просто - вам залишиться тільки придбати оптичний кабель.

Якщо у вас кілька супутникових ресиверів, то їх можна підключити послідовно через роз'єм LNB IF out - на задній панелі ресивера і дивитися їх по черзі.

HDMI працює бездоганно: навіть при першому підключенні ресивера до телевізора, вам залишиться тільки виставити потрібний сигнал в налаштуваннях ресивера - спочатку він налаштований на мінімальний дозвіл, щоб не було проблем з підключенням!

Є також стандартні AUDIO і VIDEO out RCA - якщо покупка цього ресивера була зроблена раніше, ніж ви придбали собі телевізор з підтримкою FullHD.

Для шанувальників SCART є цілих 2 роз'єми!

Крім USB-флешки, є можливість підключення Зовнішнього вінчестера через інтерфейс E-SATA і, також, як у молодшої моделі Sky Gate Net , є мережевий роз'єм Ethernet (пояснювати, навіщо він потрібен - думаю не варто).

Ну і як же обійти увагою один з найважливіших елементів управління ресівером - пульт!


SkyGate HD PVR


  Отже, ми маємо 4 кольорових функціональних кнопки, до яких усі звикли - це невід'ємна частина всіх пультів супутникових ресиверів. Дуже порадувала кнопка «sleep» (чомусь багато виробників вважають що ця кнопка не потрібна на пульті). Для мене особисто, чудовою знахідкою стала кнопка HD - не важко здогадатися навіщо вона потрібна. Але, після того як я просканував провайдера «Поверхность» , моя радість була дещо затьмарена. Тому, що під дію цієї кнопки потрапили всі канали, які віщаються не тільки в 1080i , а й в MPEG4 . За ідеєю до пульта можна приручити телевізор, але я не бачу в цьому необхідності. До пульту дуже швидко звикаєш, але певною мірою перешкоджає розташування кнопки «EXIT» (кілька разів, переміщаючись по меню стрілками, випадково на неї натискав).
  Перше включення ресивера потребувало від мене будь-яких маніпуляцій: через кілька секунд на екрані висвітився напис: «немає доступних каналів» .

Матеріал надано інтернет-порталом «Супутниковий світ» -