Чому не варто економити під час купівлі кондиціонера. Думка експерта «Кондиціонери України»
Люди, які збираються купити кондиціонер в компанії «Кондиціонери України», в першу чергу звертають увагу на ціни, багато покупців хочуть заощадити. Таке бажання цілком зрозуміле, кажуть спеціалісти, ми не проти економії, але вона має бути розумною.
На чому можна, а на чому не варто заощаджувати
Купувати кондиціонер краще не в розпал літнього сезону, коли зростає попит і ціни, а восени, взимку або навесні, стежити за розпродажами, акціями. Ексклюзивний дизайн кондиціонера доречний у приміщенні з елітним інтер'єром, але в більшості випадків можна вибрати дешевшу модель зі стандартним дизайном. Функціонал слід співвідносити зі своїми потребами. Наприклад, не варто переплачувати за тепловий насос, розроблений для північних країн, який може працювати на обігрів у мороз до -30°С, якщо у вашому регіоні м'який клімат і температура взимку ніколи не опускається до таких показників. Якщо кондиціонер купується в офіс, де він працюватиме лише вдень, переваги інтелектуального режиму комфортного сну навряд чи хтось оцінить, але для житлових приміщень, особливо спальні, дитячої, ця функція буде дуже корисною.
Невдалі приклади економії:
- купівля техніки маловідомого бренду у сумнівного продавця;
- вибір моделі меншої потужності, ніж потрібно для обслуговування вашого приміщення;
- відмова від інверторної спліт-системи на користь дешевшої традиційної.
Ризики купівлі техніки сумнівного походження
Під час купівлі дешевої техніки маловідомого бренду ви ризикуєте придбати кондиціонер, який дуже швидко вийде з ладу, адже низька ціна зазвичай є результатом економії на матеріалах, комплектуючих, недостатньо ретельного контролю якості збирання. А відремонтувати його буде проблематично через відсутність авторизованих сервісних центрів. Якщо ж продавець, що тільки-но з’явився на ринку, пропонує продукцію відомого бренду за підозріло низькою ціною, це може бути «сіра» техніка, ввезена нелегально, на яку не діє гарантія виробника.
Компанія «Кондиціонери України» співпрацює з відомими виробниками кліматичної техніки, кондиціонери https://air-conditioner.ua//пропонує купити з гарантією, а також у подальшому здійснює обслуговування, ремонт, надає сервісну підтримку.
Чому не можна економити на потужності
Потужність кондиціонера повинна відповідати площі приміщення, в якому він встановлюється. Так, найдешевші кондиціонери, «сімки», підходять тільки для найменших кімнат площею до 20 м², а іноді навіть для них варто купити потужнішу модель 9 типорозміру. Виконати розрахунок потужності з урахуванням усіх факторів допоможуть фахівці. При встановленні кондиціонера недостатньої продуктивності ефект охолодження або обігріву буде ледь відчутним, а працювати техніці доведеться на межі можливостей.
Чому купити інверторний кондиціонер вигідніше
Конструкція кондиціонерів постійно вдосконалюється, традиційні кондиціонери влаштовані значно простіше за інверторні, тому коштують дешевше. Але їхнє виробництво поступово скорочується через показники енергоефективності, які не завжди відповідають сучасним вимогам. А покупці все частіше вибирають інверторні кондиціонери:
- серед них є моделі найвищого класу енергоефективності, А+++, з двоступінчастим компресором і додатковими інтелектуальними функціями для оптимізації енергоспоживання. За сезон такі кондиціонери споживають на 30-40% менше енергії, ніж традиційні;
- їх можна використовувати для обігріву взимку при досить сильних морозах, -15°С і нижче;
- загалом експлуатація значно комфортніша – точніше підтримується температура, менший шум;
- на деякі компресори інверторного типу надається окрема гарантія на 10 років.
Якщо під час вибору кондиціонера звертати увагу лише на ціну і не думати про експлуатаційні витрати, те, що сьогодні здається економією, може невдовзі обернутися збитками. Тож заощаджуйте розумно!