5 плюсів і 2 мінуси недорогих Смарт-телевізорів
Зламати дешевий телевізор не так прикро, як преміальний. Ремонт або покупка нового не спустошує сімейний бюджет. При цьому відомі бренди-бюджетники компенсують витрати на виробництво вбудованою рекламою. А також здешевлюють пристрої за рахунок відмови від непотрібних функцій і спрощення технічних характеристик.
Усі недорогі телевізори зі Smart TV схожі між собою за дизайном: вузькі рамки, мінімалістичні ніжки або моно підставка, універсальні кольори (білий, чорний). Передбачені гнучкі можливості встановлення. Більшість моделей монтуються на стіну та сумісні з підлоговими стійками.
Різноманітність асортименту
Демократичні ціни у телевізорів від невеликих китайських брендів та гігантів електроніки, таких як Samsung та LG. Для економних покупців це знахідка. Смарт-функції варіюються залежно від програмної платформи:
- Android TV — з різноманітними параметрами персоналізації та доступом до контенту;
- WebOS — з широким набором фірмових сервісів, зручним пошуком та великим арсеналом налаштувань;
- Tizen OS — з інтелектуальним управлінням, зрозумілим на інтуїтивному рівні;
- Google TV — з підтримкою величезної кількості додатків для відтворення мультимедіа.
Широкий діапазон діагоналей
До низького цінового сегмента переважно належать компактні та середні моделі. Діагоналі від 24 до 50 дюймів. Можна обрати оптимальне рішення для будь-яких завдань:
- У вітальню або дитячу — для перегляду розважального контенту та геймінгу;
- У спальню — щоб дивитися передачі та фільми перед сном;
- На кухню — для створення комфортної атмосфери та додаткової функціональності простору.
Економне споживання енергії
На відміну від застарілих громіздких пристроїв, сучасні телевізори з YouTube економно витрачають електроенергію. Прогнозувати витрати на експлуатацію дозволяють відомості про клас енергоефективності. Вони уточнюються у специфікації. Мінімальне споживання — у моделей A, A+, A++.
Бездротові інтерфейси
Розумні телевізори транслюють ефірний контент і підключаються до бездротових мереж. Вони мають ті ж можливості, що і комп’ютери. Сумісність з аксесуарами завдяки портам і Bluetooth. Без використання дротів можна підключати навушники, колонки або саундбар, мікрофон та інші пристрої.
Слабкі сторони дешевих телевізорів
У ультрабюджетних девайсів страждає роздільна здатність. HD — замало для сучасних форматів відео. За скромних характеристик не варто розраховувати на топову продуктивність. Порівняно із середніми та дорогими телевізорами бюджетні повільніші.